Tallinnale

Oleme Tallinnas Vene Föderatsiooni saatkonna ees oleva tänavalõigu ümbernimetamise vastu

Oleg Kultajev,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Menetluses
 4. Järelkaja
7060 allkirja

Algatus on menetluses. Vaata menetlust.

Eesti keeles (tõlge)Vene keelesInglise keeles (tõlge)

Lp Tallinna Linnavalitsus Meie, allakirjutanud, oleme kategooriliselt vastu mistahes tänavate ümbernimetamisele nii Eesti pealinnas Tallinna linnas kui ka teistes Eesti linnades hetkepoliitiliste olukordade huvides. Meie tänavad ja väljakud on osa ajaloolisest pärandist, need on kallid nii meile kui ka meie hubase riigi külalistele. Samuti on meile kallid rahu ja vaikus meie riigis. Usume, et Tallinna linna ametiasutused , aga nagu kogu riigil, on ka praegusel keerulisel ajal tähtsamad mured kui üksikute erapoolikute ja poliitiliselt erutatud isikute kapriiside rahuldamine. Tänava või selle osa ümbernimetamine kahjustab Tallinna mainet korvamatult, tekitab tarbetuid ebamugavusi, segadust ja materiaalseid kulutusi nii linnale kui ka selle elanikele ning tekitab asjatut vastasseisu ja agressiooni.

Usume, et peame austama oma ajalugu, hoolitsema oma ühiskonna eest, hoidma rahu ja vaikust.

 1. Algatus saadeti menetlusse

 2. Algatus kogus 4389 allkirja

 3. Algatus kogus 100 allkirja

 4. ВАЖНО!

  Действительны только подписи жителей Таллина.

Kommentaarid

 1. Мы против переименования участка улицы перед Посольством Российской Федерации в Таллине

  Я, за сохранение исторического наследия Эстонии и я против изменения исторически сложившихся названий .

  1. Ирина, благодарю за поддержку! Теперь можно подписывать петицию.

 2. Algatuse tähtaeg

  Juhime omalt poolt Teie tähelepanu sellele, et hetkel on ühisloomefaasi tähtajaks pandud 60 päeva ja sel ajal allkirju ei koguta. Algatajana saate te kuupäeva praegu muuta (miinimum ühisloomefaasi jaoks, mil algatust on võimalik ka parandada, on 3 päeva) ja alles pärast ühisloomefaasi lõppu saate algatuse saata allkirjastamiseks.

  1. Изменения и переименования- нет.

   "Надо знать прошлое, чтобы понимать настоящее и предвидеть будущее". Я, против переименования !

   1. Беречь историю любимой страны

    Я тоже за сохранение исторического наследия Эстонии и я против изменения исторически сложившихся названий. Надо беречь всю историю, созданную годами в нашей республике Эстонии.

    1. Позор

     Ни одна страна в мире не делала ничего подобного когда принимала беженцев....жаль что Эстония считавшая себя независимой , прогибается под теми которые привыкли жить нахаляву.....

     1. За чей счёт банкет?

      И всё за счёт налогоплательщиков... Вполне устраивает улица Vene. Это очередной плевок русскоязычному населению , но поклон и реверанс в сторону Америки.

      1. Zina Tamm

       Если так дальше пойдет,скоро земля Ээстимаа будет украинамаа. А в день праздника песни и танца мужики будут танцевать гопак в шаровах,а девки в венках из подсолн

       1. Ольга

        У нашей страны богатая древняя история и связанные с ней топонимы. Это сохранять и беречь нужно. А наши политики ведут себя как "люди с низкой социальной ответственностью"(с).

        1. Почему только Таллнцы?

         А почему могвт подписывать только жители Таллина? Я жила в Таллине, потом уехала, но я продолжаю ьюбить этот город и за сохранение его истории в улицах и площадях.

         1. Можете подписать и Вы, но по закону о местном самоуправлении учитываются только голоса жителей местного самоуправления (право законодательной инициативы имеет 1% жителей).

        2. Я против переименования названия улиц в Эстонии

         Историю нужно беречь. Беру пример с Финляндии.

         1. Väga kahju

          ... on näha, kuidas osa Eestimaal elavaid inimesi ikka veel elab vene propaganda mõju all ja üldse ei saa aru, mis maailmas tegelikult toimub.

          1. Vastus

           Видно, как часть людей, живущих в Эстонии, до сих пор живет под влиянием американской пропаганды и совершенно не понимает, что на самом деле происходит в мире. P.S. Я ТВ вообще не смотрю. У меня даже телевизора нет. :)