Harku vallale

Soovime, et Rannamõisa Lasteaia õpetajad oleks hoitud ja lasteaia väärtused edasi kantud

Kaido Taberland,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Menetluses
  4. Järelkaja
9 päeva jäänud

Arutelu tähtaeg:

Algatus on ühisloomefaasis. Esita oma kommentaar.

Ühisloomefaas on mõeldud algatuse tekstile kommentaaride ja ettepanekute kogumiseks — algatust veel allkirjastada ei saa. Ühisloomefaas kestab vähemalt kolm päeva, mille vältel algataja saab muuta nii teksti, tõlkeid kui ka algatuse saajat. Kui algatus allkirjastamisele saadetakse, läheb eestikeelne tekst lukku, ning muuta saab vaid tõlkeid.

Meie, lapsevanemad, tahame, et Rannamõisa Lasteaia õpetajad saaksid säravate silmadega meie lastele olla innustavateks õpetajateks! Soovime, et lasteaia direktor Margid Toomlaidi ja tema kolleegide poolt valitud laste kasvukeskkonna arengumudel oleks hoitud ja arendatud! See mis on lõhutud, tuleb nüüd meil kõigil uuesti üles ehitada. Kaalukas roll selles on lasteaiapidaja Harku vallavalitsusel. Meie lapsevanematena soovime, et Harku vallavalitsus aitaks õpetajaid ja lapsevanemaid, et ühiselt oleks meie lastele nii oluline teine kodu eeskujulikult hoitud. Palume vallavalitsusel seista selle eest, et väike grupp lapsevanemaid ei rikuks töörahu ega sõidaks teistest lapsevanematest üle.

Kommentaarid

    Olen lugenud läbi algatuse "Soovime, et Rannamõisa Lasteaia õpetajad oleks hoitud ja lasteaia väärtused edasi kantud" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri